Magyarítások Portál
A csapat | Játékszinkron Stúdió | Közösségi fordítás | MorroHun Team | Steam | CoD klán | Fordítói oldalak

Fórum » MOBIL magyarítások » Játékprobléma

2 | 1 | Régebbi >>
2007.08.25. 15:57:07
Piedon
Piedon avatar

Van egy kék szinű autóm és néha fura hangokat hallatt, szerinted mi lehet vele gond?

Ez a mondat ugyanúgy nem tartalmazott semmi konkrétumot, mint a te kérdésed.

Talán esetleg:

Mi a játék címe?

Milyen telefonod van?

Ténylegesen mit csinál amikor "leállítja a játékot"?

piedon steam
2007.08.25. 15:30:06
Nagy Péter
Nagy Péter avatar
Van egy olyan jó játék a telefonon de folyton leállitja a játékot a telefon valaki segitsen.
Nagy péter
2007.04.12. 16:01:33
predatormz
predatormz avatar
Mert az már fel van telepítve! Legalább nálam így volt! Ahova letöltötted...Onnan kell átküldeni! Nekem a játékoknál van így! Letöltöm az egyeb mappába. Aztán onnan az alkalmazást feltelepítem és úgy került be a játékok mappába?? Ha valami nem stim...Akkor megpróbálom részletesen leírni!SmileySmiley
2007.03.27. 12:07:11
Gothpaladinus
Gothpaladinus avatar
Ja, és nekem ott a kiterjesztést JNLP-ként írja ki! (Ezeket honnét szerezted? A www.java.com-ról?)
Mobil magyarítások rulezolnak! XD
msn blog
2007.03.27. 12:05:52
Gothpaladinus
Gothpaladinus avatar
Norbey! Lehet hogy a kiterjesztése .jar.JNLP! Nekem van így Sims2-m, loveOmeter-em, és a telefonom (SE K300i) az egyéb mappába rakta! Oszt valaki meg tudja mondani, hogy a telefonomról mi a jó francért nem tudok átküldeni máshova java alkalmazásokat? Mert mindegyiknél egy kulcs jelenik meg... De nem tudom, miért. Please help me! 
Mobil magyarítások rulezolnak! XD
msn blog
2007.02.12. 16:05:10
Senao
Senao avatar
Vidd el szervízbe és kérdezd ott meg vagy próbáld meg adatkábellal v. Bluetoth-onSmileyMagyrul letöltöd és kábellal vagy Bluetoth-on felteszed a telódra!!
Ezt egy "HIGH" mondta: "lowabb vagy mint a f@5zom!!" <- nos ennek az emberkének nagyon kicsi lehet az önbizalma, ha már ugy fikázza az embert hogy kisseb mint a gyíkja.. :D:D:D:D
2007.02.11. 14:31:48
Garett
Garett avatar
Ezeket hoyan kell feltenni, mert nem tudom belemásolni, vagy mit kell csinálni. Valaki segíthetne pleaseSmileySmileySmileySmileySmiley!

garettp xfire
2007.02.11. 13:09:13
Senao
Senao avatar
És ha...Smiley és honnan lehet molilfordításokat letölteni??:/
Ezt egy "HIGH" mondta: "lowabb vagy mint a f@5zom!!" <- nos ennek az emberkének nagyon kicsi lehet az önbizalma, ha már ugy fikázza az embert hogy kisseb mint a gyíkja.. :D:D:D:D
2007.02.05. 8:26:17
d@ni
d@ni avatar
Akkor infra...
2 | 1 | Régebbi >>
Főmenü
Segítség
Szavazás
Mi az álom úti célod? #Európa

Szavazás állása
Creative Commons LicenseA Magyarítások Portál hírei, cikkei, blogjai a Creative Commons Nevezd meg!-Ne add el! 2.5 Hungary Licenc alatt állnak.