Magyarítások Portál
A csapat | Játékszinkron Stúdió | Közösségi fordítás | MorroHun Team | Steam | CoD klán | Fordítói oldalak

Fórum » Közösség » Settlers: Rise of an Empire

1 |
2011. április 17. - 18:37
Lyon
Lyon avatar
Szuper csillagharcos
Üdv!

Nem tudjátok lehet találni valahol ehez a részhez egyedi pályákat?vagy szerkesztőt?mert 1 darab xl-es egyedi küldi van ahol nem küldetést kell csinálni hanem csak rajnak lenni és lezuzni mindenkit.éés azt már unomsmiley
msn yahoo skype
2007.09.26. 17:12:45
Kari5
Kari5 avatar
A 4-ig mind megvan, de legtöbbet a hárommal játszottam! Kicsit hosszadalmas, míg felfejlődöm. DE valóban nagyon jó játék!

Érettségizőknek ajánlom: kari5.extra.hu Itt gyűjtöm a kidolgozott tételeinket.

2007.09.15. 11:32:32
julaXXX
julaXXX avatar
Akkor ez a rész az Anno 1503-ra hasonlit, mert amit leirtál jobban hasonlit ahoz mint a setlershez, szerntem inkább egy keverék lehet.

yahoo
2007.09.14. 14:04:08
Nekro
Nekro avatar
Nekem a 4 tetszett a legjoban. A 3 is elég jó volt, a 2vel nem játszottam Smiley Hát az 5 szerintem is elég gáz, bár azért azzal is jókat játszottam Smiley Nekem abban az nem tetszett hogy én irányítottam az építő munkásokat meg minden ilyen hülyeségek... Ez a 6 nekem nagyon bejön! Fejlődni kell nem pedig mingyárt az elején bármi Smiley A telepeseket nem én irányítom, de itt el kell tartani a népet kajával, később ruhával, később tisztaságot kell biztosítani, azután meg szórakozást, tehát elég részletes. Mondjuk nekem hiányoznak azok a részletek mint a 4ben, hogy szerszámokat kell csinálni, aranyat kell meg minden, ez a része le lett egyszerűsítve sajnos.
Egyél almát mert: Alma-vitamin Vitamin-Erő Erő-Hatalom Hatalom-pénz Pénz-Csajok Csajok-Szex Szex-Aids Aids-halál... Nos kértek almát?
msn skype
2007.09.14. 9:25:49
paco83
paco83 avatar
Én a settlers 2 óta nem játszottam egyikkel sem!Valahogy a 2 után túl nagy volt a változás a 3-ban!
Lord Nasher
Lord Nasher avatar

Dehogynem!

Én főleg a 4. résszel játszottam sokat, az nagyon bejött. Az 5. botrányosSmiley

Ez ugye inkább az előző részekre hasonlít?

És még egy kérdés: ez is magyarul fog megjelenni, mint a 4-es 5-ös rész? Tudsz valamit róla?

2007.09.12. 15:16:57
Nekro
Nekro avatar
Mi az? Senki nem játszott Settlerset? Senkit nem érdekel ez a remekmű??
Egyél almát mert: Alma-vitamin Vitamin-Erő Erő-Hatalom Hatalom-pénz Pénz-Csajok Csajok-Szex Szex-Aids Aids-halál... Nos kértek almát?
msn skype
2007.09.11. 17:16:02
Nekro
Nekro avatar
Ez a játék egyszerűen gyönyörű! Nemrég néztem meg a trailerét, sőt meg is szereztem a demóját, és hát kellemesen csalódtam! Kellőképp szabad mozgásteret ad a játékosnak, hihetetlenül szép a grafikája, és a játékmenet is remek! Már csak abban kell reménykedni, hogy nem lesznek bugok, és sok sok pálya lesz majd! Esetleg egy map editor jöhetne hozzá!
msn skype
1 |